Skip to main content

De gezamenlijke belangenorganisaties voor de General Aviation (vrij vertaald: vluchten met vliegtuigen voor maximaal 20 passagiers) hebben Mark Harbers, minister van Infrastructuur en Waterstaat, uitgenodigd voor een werkbezoek. De minister heeft aan dit verzoek gehoor gegeven.

Op maandag 22 augustus 2022 is minister Harbers op vliegveld Teuge ondergedompeld in de wereld van de zgn. kleine luchtvaart. Vliegclub Teuge heeft de minister mogen laten zien wat zweef- en motorvliegen in verenigingsverband inhoudt. Leden van de Zweef- en Motorvliegafdeling informeerden de minister vol enthousiasme over onze mooie sport. Onze ledencommissaris van de motorvliegafdeling, Flip de Granada, kon het niet laten de minister uit te nodigen lid te worden van onze vliegclub. Een kijkje in de cockpit van de PH-VTA is dan natuurlijk pure reclame. Dus, wie weet!